Права студентів

Див. також інші продукти видавничо-аналітичної діяльності.

Права студентів у м. Харкові як основа боротьби з корупцією: теоретичні та практичні аспекти

Назва видання: Права студентів у м. Харкові як основа боротьби з корупцією: теоретичні та практичні аспекти
Автори: Коновалов А.В., Шишкова М.О.
Анотація. Посібник охоплює правове поле студентства як об’єкту освітньої, так і інших політик (молодіжної, розвитку громадянського суспільства, соціальної тощо), надає аналіз установлених порядків щодо організації навчального процесу в вищих навчальних закладах України, оформлення угод на здобуття освіти та плати за неї, мешкання в студентських гуртожитках, стипендіального забезпечення, виконання студентами загального військового обов’язку, а також розглядає питання участі студентської молоді в процесах прийняття рішень на різних рівнях і громадській активності. Розраховано як на учасників навчально-виховного процесу в вузах, так і на представників органів і установ із питань вищої освіти та по роботі з молоддю, а також зацікавлених організацій громадянського суспільства.

Скачати
Права студентів у м. Харкові як основа боротьби з корупцією: теоретичні та практичні аспекти
623 559 байт


Права студентів (у 2 частинах), частина 1

Назва видання: Права студентів (у 2 частинах), частина 1
Автори: Коновалов А.В., Шишкова М.О.
Анотація. Посібник охоплює правове поле студентства як об’єкту освітньої, так і інших політик (молодіжної, соціальної, розвитку громадянського суспільства тощо), надає аналіз установлених порядків щодо організації навчального процесу в вищих навчальних закладах України, оформлення угод на здобуття освіти та плати за неї, мешкання в студентських гуртожитках, стипендіального забезпечення, виконання студентами загального військового обов’язку, а також розглядає питання участі студентської молоді в процесах прийняття рішень на різних рівнях і громадській активності. Розраховано як на учасників навчально-виховного процесу в вузах, так і на представників органів і установ із питань вищої освіти та по роботі з молоддю, а також зацікавлених організацій громадянського суспільства.

Скачати
Права студентів (у 2 частинах), частина 1
1 879 184 байт


Права студентів (у 2 частинах), частина 2

Назва видання: Права студентів (у 2 частинах), частина 2
Автори: Коновалов А.В., Шишкова М.О.
Анотація. Посібник охоплює питання пільгового проїзду та відряджень, навчання закордоном, вторинної зайнятості, щорічного медичного обстеження студентів, особливостей праці осіб, що здобувають освіту без відриву від виробництва, отримання другої вищої освіти, підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів і працевлаштування випускників вищої школи. Розраховано як на учасників навчально-виховного процесу в вузах, так і на представників органів і установ із питань вищої освіти та по роботі з молоддю, а також зацікавлених організацій громадянського суспільства.

Скачати
Права студентів (у 2 частинах), частина 2
3 804 760 байт

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект