Оксана Баглай Існує маса організацій, які покликані допомагати українцям

До святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Незалежності Канади, хотілось би акцентувати увагу на визначних українцях, які зробили вагомий влад в формування Канадської державності. Ми – дев’ята за чисельністю етнічна група в країні.

Канадсько-українська організація O.W.L Open World Learning дає можливість старшокласникам і студентам пройти літню школу англійської мови в Канаді. На власні очі побачити діяльність українців в Канаді та познайомитись з Канадським побутом.

Існує маса організацій, які покликані допомагати українцям, як і в Україні, так і в Канаді. Найпотужніші з них – Конґрес українців Канади та Канадсько-Українська фундація. А їх керівник – Гетьманчук Віктор, як на мене, громадянин Канади з Україною в серці.

Віктор багато років свого життя присвятив благодійності. Багато уваги приділяє знедоленим усього світу. Він фінансує підвищення кваліфікації медиків для складних операцій. Втілює в життя програму лікування поранених в зоні АТО та регулярно забезпечує гуманітарною допомогою з Канади співвітчизників, які цього потребують. За що, нагороджений Відзнакою Президента України – ювілейна медаль “25 років незалежності України”.

Оксана Баглай,
студентка
стипендіатка Президента України (2015)

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект