Наукові пікніки вперше з Харкова вирушать у передмістя

naukovi-pikniky-vpershe-z-kharkova-vyrushat-u-peredmistya

24-25 вересня Наукові пікніки, чий формат добре відомий у Харкові масштабним фестивалем науки під відкритим небом, вперше відбудуться в малих містах Харківської області – Пісочині та Дергачах.

Причиною проведення Наукових пікніків у сільській місцевості є бажання підвищити інтерес школярів до якісних знань, зацікавити педагогічні колективи в покращенні навчального процесу наочними методами, що застосовуються провідними популяризоваторами науки.

Для цього ентузіасти із наукових і освітніх установ вирушать із реактивами, лабораторним посудом і обладнанням на подвір’я місцевих середніх шкіл. Експериментатори запропонують мешканцям передмістя досліди з оптичними ілюзіями, поглянути на селфі як геометричну задачу, розв’язуватимуть логічні головоломки, пускатимуть блискавки з котушок Тесла і запалюватимуть лампочки без дротів від качера Бровіна, ставитимуть безпечні хімічні досліди, виготовлятимуть лікарські форми, вчитимуть першій долікарській допомозі, малюватимуть юридичні комікси, синтезуватимуть штучний шовк і силікатний сад, досліджуватимуть мандри Григорія Сковороди.

Наукові пікніки півтора роки тому вже змогли “експортувати” формат вуличної науки з Харкова в Бахмут (тоді Артемівськ) і Сєвєродонецьк. “Реалізовуючи програму «Наукові пікніки дітям Донбасу» нами було отримано великий запит від закладів освіти щодо залучення дітей і молоді в процеси підвищення інтересу та мотивації до навчання та, відповідно, професійного становлення через показовість, наочність, інтерактивізацію й «ояскравлення» освітнього процесу“, – каже Артем Коновалов, програмний директор громадської організації “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД” – оператора Наукових пікніків у Харкові.

Наукові пікніки проходитимуть:
– 24 вересня (субота) біля Пісочинського колегіуму (смт. Пісочин, вул. Клубна, 5) з 10:00 до 13:00;
– 25 вересня (неділя) біля Дергачівської гімназії №3 (м. Дергачі, Сумський шлях /колишня вул. Петровського/, 75) з 11:00 до 13:00.

Участь у всіх наукових програмах безкоштовна.

Для довідки. Наукові пікніки малим містам організовує Харківське міське громадське об’єднання “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД” за сприяння громадської організації “Пісочинська альтернатива” і громадської організації “Деркачівська альтернатива” в рамках проекту “Київський Діалог”, що реалізується Харківською правозахисною групою за підтримки ГО “Європейський Обмін” і Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина

Контакти:
Тетяна Баглай, керівниця Наукових пікніків у Харкові, тел.: (050) 43-52-097
Артем Коновалов, програмний директор громадської організації “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД” – оператора Наукових пікніків у Харкові, fb.com/polocki, info@ciacy.org.ua
Ганна Старкова, медіакоординаторка Наукових пікніків у Харкові, тел.: (050) 93-578-93, nanastatica@gmail.com

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект