Наукові пікніки в Харкові встановили три рекорди

П’яті Наукові пікніки, що пройшли 10 червня 2016 року на алеях Саду Шевченка, відвідало 30 тис. глядачів. Про це повідомляють в комунальному закладі Харківської міської ради “Харківський міський центр дозвілля молоді”. Також уперше на фестивалі науки, освіти та науково-популярної культури було здійснено більше 5 000 експериментів під відкритим небом більше ніж шістьма сотнями дослідників.

Всього на майже 75 майданчиках Наукових пікніків працювали педагогічні й наукові співробітники, учні й студенти, вихователі й винахідники, лікарі та волонтери з 62 закладів і підприємств, що представили всі галузі знань і допомагали глядачам безпосередню відтворювати досліди, “ловити” блискавки та передавати електричний струм на відстань без дротів, керувати роботами і безпілотниками, розуміти закони природи, плести маскувальні сітки та паракорди для фронту, розмальовувати солодощі та писати солдатам листи, надавати першу долікарську допомогу й робити уколи, анімувати мультфільми та знімати відбитки пальців, стати художником або музикантом, перевіряти на якість ковбасу, молоко й мед, проходити економічні й юридичні квести, розгадувати математичні й логічні головоломки, гралися в археолога й квіткаря, сапера та пожежного, безкоштовно перевіряти зір і надавали згоду торкнутися або тримати в руках екзотичних велетенських тарганів, змій, червонокнижних кажанів і птахів, вчити доглядати за хатніми улюбленцями.

Вперше глядачі Наукових пікніків отримали нагоду свої враження від відвідування побачити в перфомансі “Я і наука: експерименти вдалі і не дуже, наукові й не зовсім”. Наприкінці фестивалю відбувся плейбек-театр, коли будь-хто розповідав про свій день на Наукових пікніках, а актори миттєво візуалізували історію.

***

Контакти:
Тетяна Баглай, керівниця “Наукових пікніків” у Харкові, тел.: (050) 43-52-097.
Артем Коновалов, програмний директор громадської організації “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД” – оператора “Наукових пікніків” у Харкові, info@ciacy.org.ua.

Для довідки. Наукові пікніки в Харкові проходять завдячуючи спільним зусиллям Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді та комунального закладу Харківської міської ради “Харківський міський центр дозвілля молоді” за сприяння Харківського міського громадського об’єднання “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД”.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект