600 науковців покажуть у Харкові 5000 експериментів під відкритим небом

Наукові пікніки Харків

Під час проведення 10 червня 2016 року в Саду Шевченка п’ятих Наукових пікніків його учасники, а саме більше шести сотень експериментаторів (викладачів і професорів, студентів і учнів, вихователів і винахідників, активістів і медійників, лікарів і волонтерів) із більше ніж 60 організацій, закладів і підприємств робитимуть близько 5 тис. дослідів і випробувань, представлятимуть діючі зразки та моделі з усіх галузей знань, а глядачі зможуть взяти безпосередню участь у наукових дослідженнях під відкритим небом.

Формат найбільшого в Україні фестивалю науки, освіти та науково-популярної культури дозволяє “простими словами пояснити складні речі” сучасних наукових знань через безпечні експерименти, практичні ігри, головоломки, виконання яких передбачає активне залучення відвідувачів будь-якого віку.

Протягом всього часу роботи Наукових пікніків безперервно працюватимуть 65 майданчиків 10 університетів, 16 їхніх підрозділів, 19 студій, гуртків, курсів і товариств, 4 коледжів, 4 волонтерських груп, 3 музеїв, 3 клінік, 3 заповідних парків, 2 академічних наукових установ, 2 фестивалів, бібліотеки та Державної служби з надзвичайних ситуацій, з активностями яких, присвячених загальній темі фестивалю “Наука про життя”, можна ознайомитися окремо.

Вхід на Наукові пікніки вільний, а участь у роботі всіх майданчиків є безкоштовною. Фестиваль триватиме 10 червня 2016 року з 13:00 до 19:30 в Саду ім. Т.Г. Шевченка на алеях біля ККЗ “Україна”:

Контакти:
Тетяна Баглай, керівниця “Наукових пікніків” у Харкові, тел.: (050) 43-52-097.
Артем Коновалов, програмний директор громадської організації “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД” – оператора “Наукових пікніків” у Харкові, info@ciacy.org.ua.

Акредитації/реєстрації ЗМІ не передбачено, друковані й електронні прес-пакети будуть доступні, на території проведення заходу мається доступ до мережі Інтернет через Wi-Fi.

Для довідки. Наукові пікніки в Харкові проходять завдячуючи спільним зусиллям Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді та комунального закладу Харківської міської ради “Харківський міський центр дозвілля молоді” за сприяння Харківського міського громадського об’єднання “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД”.

***

Як це було раніше? Деякі фото доступні на:
IV “Наукові пікніки” в Харкові
“Наукові пікніки” на виставці “Мистецтво науки”
ІІІ “Наукові пікніки” в Харкові
ІІ “Наукові пікніки” в Харкові

Деякі відео доступні на:
IV “Наукові пікніки” в Харкові
“Наукові пікніки дітям Донбасу”
ІІІ “Наукові пікніки” в Харкові
ІІ “Наукові пікніки” в Харкові

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект