Запрошення на безкоштовний тренінг із медійної грамотності для НУО

Zaproshennya-na-bezkoshtovnyy-treninh-iz-mediynoyi-hramotnosti-dlya-NUO

27 березня в Харкові відбудеться тренінг із медійної грамотності для громадських активістів заради підвищення їхньої кваліфікації в питаннях взаємодії НУО зі ЗМІ.

У рамках навчання Віктор Пічугін (Громадське.Харків) вчитиме мистецтву співпраці з пресою, як зробити активність НУО цікавою для медіа, писати привабливі прес-анонси та релізи, що не біситимуть ані редакторів, ані журналістів, які існують типові помилки в повідомленнях для преси, та проведе краш-тест медіа-матеріалів НУО.

Запрошуються представники місцевих НУО, ініціатив, небайдужі. Участь у тренінгу безкоштовна. Кількість місць обмежена, для відбору треба завчасно зареєструватися он-лайн та дочекатися підтвердження участі.

Початок заходу 27 березня о 16:10 (реєстрація на місці з 16:00). Місце проведення – вул. Ковальська (Кузнєчна), 9, Центр гендерної культури.

Для довідки. Тренінг організовується в рамках проекту “Act now”, виконавцем якого є Фонд “Боруссія” у партнерстві з AEGEE Dnipropetrovsk i програмою Study Tours to Poland. Проект дофінансований Фондом “Освіта для демократії” в рамках Програми “RITA – Перетворення в регіоні”, фінансованого Польсько-американським фондом свободи.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект