Запрошення на навчання із реєстраційних дій для НУО

Zaproshennya-na-navchannya-iz-reyestratsiynykh-diy-dlya-NUO_ciacy

27 лютого в Харкові відбуватимуться безкоштовні тренінг “Реєстраційні дії громадських організацій” і майстер-клас “Приведення в відповідність до нового закону статуту громадської організації”.

З нового року змінилася процедура реєстрації неурядових (громадських і благодійних) організацій і порядки здійснення інших взаємовідносин (реєстраційних дій) із органами юстиції. Також для таких організацій, що були створені до 2013 року, досі діє так званий п’ятирічний “буферний період” для переведення статутних документів в відповідність до вимог Закону “Про громадські об’єднання”, який було введено в дію 1 січня 2013 року. Тому для новачків (громадських активістів і активістів ініціатив, які хочуть заснувати неурядову організацію) й досвідчених (представників громадських організацій, що були створені більше двох років тому) з Харківської області буде проведено дві сесії:
тренінг “Реєстраційні дії громадських організацій”;
майстер-клас “Приведення в відповідність до нового закону статуту громадської організації”,
з яких охочі дізнаються про наступне:
– як створити та зареєструвати громадське об’єднання “з нуля”;
– в який саме орган юстиції відтепер треба звертатися громадським організаціям;
– в чому різниця між організаціями зі статусом юридичної особи та без нього;
– як надати організації статус всеукраїнської чи міжнародної;
– як утворити відокремлені підрозділи та територіальні осередки громадської організації;
– як підібрати назву організації та перевірити чи не зайнята така;
– які КВЕДи треба обрати при утворенні громадської організації;
– як отримати в податковій статус неприбутковості;
– які звіти й як часто подають громадські організації;
– що в найближчий період може змінитися в реєстраційних процедурах для громадських організацій;
– які зміни треба внести в назву, статут чи положення про громадську організацію;
– які вимоги висувають до всіх неприбуткових організацій новації в законодавстві.

На всі ці питання відповідатиме програмний директор громадської організації “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД” Артем Коновалов.

Участь безкоштовна. Всім охочим обов’язково треба зареєструватися он-лайн http://bit.ly/1Ui60Rz на обидва чи один із заходів. Для участі в майстер-класі “Приведення в відповідність до нового закону статуту громадської організації” обов’язковою умовою є наявність ноутбуку та примірника статутних документів. Учасникам забезпечується перерва на легку їжу; компенсації вартості проїзду не передбачено.

Тренінг і майстер-клас відбуватиметься 27 лютого 2016 року в суботу за адресою: вул. Іванова, 7/9, І поверх, Харківський кризовий інфоцентр. Початок тренінгу о 12:00, майстер-класу – о 14:00.

Контакти: керівник Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді Тетяна Баглай, info@ciacy.org.ua.

Для довідки. Тренінг “Реєстраційні дії громадських організацій” і майстер-клас “Приведення в відповідність до нового закону статуту громадської організації” проводиться за участі Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді в рамках програми Study Tours to Poland “Act now” фонду “Боруссія” за підтримки Польсько-Американської фундації свободи та фінансування програми “RITA (Region in Transition)“. Сприяють тренінгу “Реєстраційні дії громадських організацій” і майстер-класу “Приведення в відповідність до нового закону статуту громадської організації” Харківський кризовий інфоцентр.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект