У Харкові відкриється Центр гендерної культури

U-Kharkovi-vidkryyetsya-Tsentr-hendernoyi-kultury

За підтримки Європейського фонду за демократію (European Endowment for Democracy) в Харкові почала діяти програма “Центр гендерної культури як інноваційний центр інтерактивної гендерної освіти”, в рамках якої 15 січня відкриється постійно діючий майданчик неформальної освіти для дорослих (освіти протягом життя) у сферах прав людини, дискримінація за ознакою статі й іншої гендерної проблематики – Центр гендерної культури.

Він має стати місцем міжкультурної комунікації, в якому всі зацікавлені зможуть отримати інформацію про гендерні трансформації, що відбуваються в Україні, про український жіночий і феміністичний рух, про діяльність вітчизняних НУО. В планах Центру проведення різноманітних інформаційно-просвітницьких заходів, передусім, із гендерної тематики – виставок, відеоклубів, відкритих дискусій, тренінгів і семінарів, шкіл, екскурсій до Музею історії жіноцтва, історії жіночого та гендерного руху, який став ініціатором програми, тощо.

Тетяна Ісаєва, директорка Музею, каже, що перший і єдиний в Україні гендерний музей стане структурним підрозділом Центру.

Діяльність Центру гендерної культури поширюватиметься, в першу чергу, на Харків і область, але, кажуть ініціатори, його послуги можуть отримати всі охочі гендерні активісти та дослідники з інших регіонів і країн, партнери, НУО гендерної спрямованості.

Також Центр запрошує до взаємодії та співпраці громадські організації та державні інституції.

Відкриття Центру гендерної культури відбуватиметься 15 січня за адресою: вул. Ковальська (Кузнєчна), 9, початок о 15:00. Вхід вільний.

Більш докладну інформацію можна дізнатися за тел.: +380 50 403-13-25, +380 97 57-48-048 або на genderculturecentre@gmail.com.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект