Оголошено набір експериментаторів для участі в “Наукових пікніках” у Харкові

1888

22 травня 2015 року в Харкові третє проходитиме масштабний некомерційний захід по популяризації науки для дітей і молоді “Наукові пікніки”, організований цього року україно-польським соціальним проектом “Наукові пікніки в Україні”, Харківським міським громадським об’єднанням “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД”, Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківським міським центром дозвілля молоді.

На заході та представлять наочні та інтерактивні програми провідних вузів, НДІ, КБ і інших ентузіастів, які “простими словами пояснюватимуть складні речі” (експерименти, макети та зразки, головоломки, роботи, дрони, діючі моделі тощо) і передбачатимуть активне залучення глядачів, зокрема, дітей (майстер-класи, ігри, конкурси, співучасть у дослідах тощо). Формат “Наукових пікніків” не передбачає проведення лекцій чи “класичну” виставкову пасивність і не передбачає плати за участь (участь є безкоштовною). Разом із тим всі учасники отримають на весь час заходу посильну допомогу (силами волонтерів заходу), критий тент 3х3 (за необхідності) або необхідний вільний майданчик чи площину (за необхідності), столи та стільці в необхідній кількості, доступ до інженерних потреб (електроживлення, водопостачання) і легке харчування. Учасники можуть вільно розповсюджувати власні промо-матеріали (буклети, газети тощо), використовувати відповідні «рекламні» елементи (банери, стійки тощо). Продаж товарів і послуг суворо заборонений. Всі учасники отримають відповідні відзнаки (дипломи та сертифікати).

Минулорічні «Наукові пікніки» представили біля 500 експериментів і зібрали велику глядацьку аудиторію.

Команди вузів, НДІ, КБ і інші експериментатори можуть реєструватися, заповнивши, анкету (чи декілька анкет), яку можна знайти на http://bit.ly/2015piknik, та відіславши її до 15 травня на info@ciacy.org.ua. Участь без такої реєстрації не є можливою.

Захід проходитиме під відкритим небом в Саду ім. Т.Г. Шевченка на майданчику й алеях біля ККЗ “Україна” 22 травня протягом 13:00-17:00, вхід вільний!

За додатковою інформацією можна звертатися до директора Харківського міського центру дозвілля молоді Альони Леонової за тел.: 705-08-16, leonovaa@ua.fm та координатора “Наукових пікніків” у Харкові Тетяни Баглай за тел.: (050) 43-52-097, info@ciacy.org.ua.

Для довідки. Україно-польський некомерційний проект “Наукові пікніки в Україні” розпочато ентузіастами 2013 року. В Харкові він оперується Харківським міським громадським об’єднанням “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД”, а сприяння другий рік надає Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківський міський центр дозвілля молоді.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект