Артем Коновалов За сьогодні ніхто не перепросить

1845

Скільки разів за сьогодні ми почули “вибачте”? А було за що. Скільки разів ми чули сьогодні образ? Заслужили…

Спільнота не спромоглася об’єднатися в одній моделі, чию роль можна було посилити разом. Заради єдиної держави, її оборони, перемоги та миру. Спільнота не змогла, не схотіла, втомилася?.. Яка відповідь лишилася у кожного в голові – то кожного з нас “тягар”.

Чому ж у сухому залишку лишився сором? У мене (вже на холодну голову) лишився. За тих, хто зіграв у “помсту переможців” над “переможеними” (навіть, якщо не мав на то завчасного наміру), відповівши своєрідною агресією на протилежну думку.

Завтра – Прощена неділя. Хтось там зверху нам може не простити…

Артем Коновалов, програмний директор ХМГО “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД”

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект