Оголошується додатковий набір експериментаторів для участі в “Наукових пікніках” на Донбасі

Oholoshuyetsya-dodatkovyy-nabir-eksperymentatoriv-dlya-uchasti-v-Naukovykh-piknikakh-na-Donbasi

Харківське міське громадське об’єднання “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” проведе цієї весни в, щонайменше, двох населених пунктах Донецької та Луганської областей фестивалі для дітей і молоді “Наукові пікніки дітям Донбасу”, метою яких є сприяння формуванню інтересу до якісної навчальної та наукової діяльності серед юних громадян як складової їхнього соціального становлення та розвитку.

Продовжуючи традиції міжнародної платформи “Наукових пікніків в Україні”, відомої проведенням протягом двох минулих років науково-популяристичних заходів у багатьох містах України, що зібрали десятки тисяч глядачів і сотні учасників, ентузіасти вирішили показати зацікавленим мешканцям Донбасу, що наука – це просто, наука – це цікаво, наука об’єднує.

Для цього в рамках програми “Наукові пікніки дітям Донбасу” оголошується додатковий набір експериментаторів, які готові долучитися до команди пікніковців і не пошкодувати часу, не побоятися відстані, зібратися та за всебічної підтримки програми “привезти” свої моделі, діючі макети, експерименти та досліди, інші цікавинки, що простими способами пояснюватимуть складні наукові явища з різних дисциплін (фізика, хімія, робототехніка, археологія, математика, психологія, логіка тощо) на один чи два одноденних заходи (в квітні) із популяризації науки, що пройдуть у населених пунктах неокупованої частини Донецької та Луганської областей (відбір таких місць оголошено раніше). Експериментаторами можуть бути науковці, викладачі й інші ентузіасти вузів, шкіл, НДІ, клубів, конструкторських бюро тощо.

Організатори забезпечать відібраним експериментаторам:
– покриття витрат на реактиви, витратні матеріали й тому подібне;
– харчування протягом поїздки та заходу;
– окремий трансфер із Харкова до місця проведення заходу та назад;
– посильну допомогу на місці проведення заходу.

Співорганізатори на місцях забезпечуватимуть:
– приміщення або майданчик із доступом до інженерних потреб (водозабезпечення, електрозабезпечення);
– необхідне приладдя (столи чи подібне, стільці) для експериментаторів;
– запрошення глядачів (дітей, молодь, їхніх батьків, викладачів, усіх зацікавлених).

Важливо, що експериментатори долучаться до доброї справи підтримки дітей і молоді Донбасу, їхніх батьків і викладачів, які як ніколи потребують уваги.

Для участі в наборі експериментаторів треба заповнити на надіслати до 8 квітня 2015 року анкету на 2015piknik@gmail.com. З усіма організатори обговорюватимуть можливість участі в програмі в залежності від, зокрема, місця та дати проведення заходів.

Всі необхідні консультації можна отримати у Тетяни Баглай:
– телефоном: +380 50 4352097;
– електронною поштою: 2015piknik@gmail.com.

Для довідки. Програма “Наукові пікніки дітям Донбасу” реалізовується Харківським міським громадським об’єднанням “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект