Запрошення на навчальні візити до Гдині (Study Visits in Gdynia) восени 2013 року

study-visits-in-gdynia

14-25 жовтня та 11-22 листопада 2013 року відбудуться традиційні десятиденні навчальні візити до Гдині для молоді – Study Visits in Gdynia – організовані польською громадською організацією “Сentrum Wspolpracy Mlodziezy” за підтримки Ради міста Гдиня.

Суть Study Visits in Gdynia – знайомство з Польщею, її історією та культурою, адміністративною й освітньою системи, урядом, бізнесом, ЗМІ, державними установами та громадськими організаціями. Метою візитів є показ розвитку Польщі з моменту падіння комунізму.

Візити передбачають неформальні зустрічі з політиками, представниками організацій громадянського суспільства, польськими студентами тощо, що проходитимуть безпосередньо в офісах установ. Study Visits in Gdynia не несуть характеру наукового стажування.

До участі в відборі на візити запрошуються молоді громадяни України, Бєларусі, Молдови та Російської Федерації (тільки з Калінінградської області) в віці 20-30 років, які є активними студентами вузів і/або представниками неурядових організацій, вільно володіють російською мовою, мають дійсний закордонний паспорт, не брали раніше участі в візитах (а також у Study Tours to Poland). Знання польської чи англійської мов не є умовою участі в Study Visits in Gdynia.

Для участі в відборі необхідно обрати одну з двох – 14-25 жовтня чи 11-22 листопада 2013 року – дат проведення, заповнити та надіслати на civic.cwm@gmail.com до 21 липня 2013 року анкету (ім’я файлу повинно мати формат Прізвище_Ім’я_Країна_WS2013, наприклад, Ivanenko_Ivan_Ukraine_WS2013). Відібрані учасники й учасниці будуть повідомлені особисто.

Участь у візитах безкоштовна. Організатори забезпечують для відібраних і запрошених учасників і учасниць запрошення для оформлення безкоштовної візи, харчування та проживання, компенсацію витрат на проїзд.

За більш докладною інформацією можна звертатися до проект-менеджера міжнародних молодіжних обмінів “Сentrum Wspolpracy Mlodziezy” Александри Садовської за ola@cwm.org.pl чи тел.: +48 (58) 6202480, факсом: +48 (58) 6606445 або до їхнього офісу в Гдині:

ul. Komandorska 42/4
81-232 Gdynia
Poland

Для довідки. Навчальні візити до Гдині (Study Visits in Gdynia) засновані 2009 року. В їхніх рамках відбулися десять візитів і два стажування для більше ніж ста молодих людей із Східної Європи. Зараз візити організовуються польською громадською організацією “Сentrum Wspolpracy Mlodziezy” за фінансової підтримки Ради міста Гдиня – органу місцевого самоврядування цього польського міста. Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді надає оголошення з запрошенням на навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland) для студентів вже більше 5 років, зокрема, на осінні відбори протягом 2006, 2007, 2008, 2009 і 2010 рр, на весняний і осінній набори 2011 року, весняний і осінній набори 2012 року, весняний і осінній набори цього року.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект