Запрошення на тренінг “Як розпочати роботу в твоїй громаді та досягти успіху”

Zaproshennja-na-trenіng-Jak-rozpochati-robotu-v-tvoyiy-gromadі-ta-dosjagti-uspіhu

6 червня в Донецьку відбуватиметься тренінг “Як розпочати роботу в твоїй громаді та досягти успіху”, організований Донецькою міською громадською організацією “Альянс” за підтримки NED.

Метою навчання є обговорення потреб коаліцій, мереж, громадських рад, визначення основних проблеми в громадах, де вони працюють, розроблення шляхів вирішення цих проблем і здійснення попереднього планування діяльності.

Для участі запрошується представники неформальних об’єднань громадян, мереж, інших об’єднань громадянського суспільства, громадських рад із Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Для відбору на тренінг необхідно заповнити анкету та надіслати її на alliancedon.pr@gmail.com з приміткою “Нові правила. Тренінг 1″ до 15:00 2 червня. 3 червня відібраних буде повідомлено.

Участь безкоштовна. Відібраним і запрошеним забезпечуються харчування та компенсація вартості проїзду.

За більш докладною інформацію можна звернутися до Ірини Лаврик за тел.: +380 66 4315525 або на alliancedon.pr@gmail.com.

Для довідки. Тренінг “Як розпочати роботу в твоїй громаді та досягти успіху” проводиться в рамках проекту “Нові правила, нові інструменти – зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади”, підтриманого NED.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект