Запрошення на семінар “Міжнародні стандарти правового захисту права на свободу мирних зібрань”

Zaproshennja-na-seminar-Mizhnarodni-standarty-pravovogo-zahystu-prava-na-svobodu-myrnyh-zibran

28 травня 2013 року в Києві відбудеться семінар “Міжнародні стандарти правового захисту права на свободу мирних зібрань”, організований Українським незалежним центром політичних досліджень за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Про це Громадському інформаційно-аналітичному Центру для молоді повідомили в УНЦПД.

Захід буде присвячено питанням:

  • Що є міжнародними стандартами для захисту свободи мирних зібрань?
  • Про що говорить рішення Європейського суду справ людини у справі “Вєренцов проти України”?
  • Що відбувається з законом про свободу мирних зібрань?
  • Як захистити своє право на мирне зібрання в суді?

До участі запрошуються активісти громадських об’єднань, які були безпосередніми учасниками/організаторами мирних зібрань і готові взяти участь в дискусії на тему свободи мирних зібрань в Україні. Для відбору треба заповнити та надіслати до 17 травня он-лайн анкету. Відібрані будуть повідомлені 19 травня.

Участь безкоштовна. Відібраним і запрошеним забезпечуються харчування та компенсація вартості проїзду.

За більш докладною інформацією можна звернутися до Анастасії Шимчук на shymchuk@ucipr.org.ua.

Для довідки. Семінар “Міжнародні стандарти правового захисту права на свободу мирних зібрань” організований Українським незалежним центром політичних досліджень у рамках проекту “Об’єднання зусиль задля правового захисту свободи мирних зібрань в Україні” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект