Запрошення на тренінг “Роль громадськості в покращенні якості надання адміністративних послуг”

Zaproshennja-na-trenіng-Rol-gromadskostі-v-pokrashhennі-jakostі-nadannja-admіnіstrativnih-poslug

29 травня 2013 року в Харкові проходитиме тренінг “Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг”, організований за фінансової підтримки Європейського Союзу Центром політико-правових реформ спільно з Фондом місцевої демократії й за участі Харківської обласної державної адміністрації. Про це Громадському інформаційно-аналітичному Центру для молоді повідомила безпосередньо очільниця ФМД Ольга Мірошник.

Метою тренінгу є ознайомлення з державною політикою у сфері адміністративних послуг, новим законодавством, а також сприяння підвищенню поінформованості представників неурядових організацій щодо вимог до створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, обговорення методики та критеріїв оцінки діяльності ЦНАПів.

Для участі в заході запрошуються представники НУО обласних і районних центрів Харківської, Сумської, Полтавської, Донецької та Луганської областей. Для відбору на тренінг необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 20 травня 2013 року на miroshnyk@mail.ru.

Участь безкоштовна. Відібрані та запрошені учасники забезпечуються харчуванням та компенсацією вартості проїзду (плацкарт/купе або автобус).

За більш докладною інформацією можна звернутися до Ольги Мірошник за тел.: +380 50 1626045 або до Віктора Тимощука за тел.: +380 67 4416532.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект