НУО, утворені шляхом повідомлення, мають до 1 липня “переоформити” свої реєстраційні справи

NUO-utvoreni-shljahom-povidomlennja-majut-do-1-lypnja-pereoformyty-svoyi-rejestracijni-spravy

В зв’язку з введенням з 1 січня 2013 року в дію Закону України “Про громадські об’єднання” ті громадські організації, що були створені та зареєстровані до цієї дати, повинні протягом півроку обов’язково вчинити два реєстраційних кроки: з ініціювання або перевірки передачі справи до “нового” уповноваженого органу з питань реєстрації та з подання до нього відомостей про уповноважених осіб організації. Про це пише експерт Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді Артем Коновалов.

Він також наводить зразки відповідних документів і зауважує, чого від таких громадських організацій не вимагається: проходити перереєстрацію або повторно подавати документи про утворення шляхом повідомлення, приводити в відповідність до нового закону назву організації, реєструвати Статут або зміни до нього тощо.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект