Артем Коновалов отримав відзнаку Харківської облдержадміністрації

Artem-Konovalov-otrymav-vidznaku-Harkivskoyi-oblderzhadministraciyi

Керівник Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді в 2002-2013 рр Артем Коновалов нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє управління у справах преси та інформації Харківської ОДА.

Зазначено, що Артема відзначено “за вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства, активну життєву позицію та плідну діяльність в громадській раді при Харківській обласній державній адміністрації“.

Перший заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб під час вручення відзначив, що “Ви готові висловити свою позицію і довести її до обласної державної адміністрації та обласної ради з тим, щоб виробити спільний план дій з вирішення тих проблем, які накопичилися в нашому суспільстві“.

Відповідне Розпорядження №158 від 22.04.2013 року “Про нагородження відзнаками обласної державної адміністрації” підписано головою облдержадміністрації Михайлом Добкіним.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект