Конкурс міні-ґрантів “Добрі справи” на 2013 рік для Харківської області

Konkurs-mini-grantiv-Dobri-spravy-na-2013-rik-dlja-Harkivskoi-oblasti

Благодійний фонд “Громадські ініціативи” оголосив цьогорічний традиційний конкурс міні-ґрантів “Добрі справи”, спрямований на допомогу громадським організаціям Харківської області в їхніх потугах вирішувати проблеми місцевих громад, пов’язаних із покращенням якості життя та розвитком сільської інфраструктури. Про це Громадському інформаційно-аналітичному Центру для молоді повідомила безпосередньо Наталія Азарова.

Задачею конкурсу є підтримка декількох проектів, спрямованих, у першу чергу, на надання допомоги людям із обмеженими можливостями, самотнім людям похилого віку та сиротам. Не менш важливими є проекти, що матимуть за мету зробити вагомий внесок у розвиток місцевої інфраструктури та підвищити якість життя мешканців населених пунктів будь-якого району Харківської області, а також міст обласного значення (крім Харкова), особливо в соціальній сфері.

Проекти-переможці отримають фінансування в розмірі до 18500 грн і мають виконуватися із 20 лютого по 30 березня 2013 року.

До участі в конкурсі запрошуються всі небайдужі до вирішення означених проблем, зокрема, громадські організації.

Для участі в відборі переможців треба завчасно підготувати:

  • заповнені резюме й опис проекту за встановленою формою українською або російською;
  • статут або положення організації;
  • документ про легалізацію;
  • копію довідки з податкової про надання коду неприбутковості (форма 4-ОПП);
  • заповнені відомості про залученість до проекту владних і бюджетних службовців за встановленою формою українською й англійською;
  • заповнені відомості про керівників організації та проекту за встановленою формою англійською;
  • довідку з банку про наявність чинного рахунку;
  • копію податкового звіту про використання коштів за 2012 рік;
  • окрему інформацію про основних виконавців проекту з описом їхніх функцій;
  • коротку інформацію про минулі проекти за 2011-2012 рр із переліком джерел фінансування,

та надати їх до 16:00 8 лютого 2013 року на azarovann@gmail.com (тема повідомлення “Заявка «Добрі справи»”) та в двох паперових примірниках (де резюме має бути скріплене печаткою та підписом уповноваженої особи) до офісу БФ “Громадські ініціативи” у робочі дні виключно з 11:00 до 16:00: ст. м. “Московський проспект”, просп. Московський, 199, ф. (1-3), ІІІ поверх.

За більш докладною інформацією можна звернутися до Наталії Качанової на natalka_uspex@mail.ru або за тел.: 0 (57) 7602432, +380 67 5757774, а також до Наталії Азарової за тел.: +380 66 2067887, +380 67 6060585.

Для довідки. Благодійний фонд “Громадські ініціативи”, що працює з 1999 року, займається реґрантинговою, навчальною діяльністю та заходами, спрямованими на розвиток соціального партнерства. Зокрема, вже вісім років фонд за фінансової підтримки ПрАТ “Філіп Морріс Україна” проводить конкурс міні-ґрантів “Добрі справи”, в рамках якого було підтримано більше 100 проектів, що допомагали вирішувати проблеми мешканців Харківської області.

Учасник доповіді Президентові України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні "Молодь в умовах становлення незалежної України" за 1991-2011 рр.
Виконавець програми-переможниці Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім’ї, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в 2006 році
Номінант конкурсу "ТОП 10 молодіжних організацій України" в 2010 році, що проводився "StudNews" серед 2891 його читачів для організацій, які провели щонайменше один всеукраїнський проект